V. Krėvės pr. 13 A, Kaunas

Dantų implantacija

Dantų implantacija kauno odontologijos klinikojeNetekti net ir vieno danties yra itin nemaloni patirtis. Tyrimų duomenimis, net pusei pasaulyje gyvenančių žmonių trūksta vieno ar kelių dantų. Tai nutinka dėl įvairių priežasčių: netinkamos dantų priežiūros, burnos ertmės ligų ar nelaimingų atsitikimų.

Dantų implantavimas – vienas patikimiausių ir moderniausių dantų atkūrimo būdų, pasižymintis ilgaamžiškumu ir įvairiapusiškais privalumais. Dantų implantais žmonės sėkmingai gydomi jau daugiau nei tris dešimtmečius. Pasitelkiant dantų implantus, galima atkurti tiek vieną ar kelis, tiek daugumą ar netgi visus bet kurio žandikaulio dantis.

Dantų implantas yra nedidelis ir primena varžtelį. Implantas chirurginiu būdu sriegiamas į žandikaulio kaulą trūkstamo danties vietoje. Tai leidžia atkurti ne tik danties vainiką, bet ir danties šaknį, tad naujojo danties karūnėlė laikosi itin stabiliai, o žandikaulio kaulas apsaugomas nuo nykimo. Taikant skirtingas ir inovatyvias metodikas, galima atkurti ne tik pavienius dantis, bet ir ištisas dantų eiles.

+370 676 20100 Registracija

Implantavimo procedūra atliekama šiais etapais:

 • nuodugnus paciento būklės ištyrimas ir įvertinimas;
 • optimaliausios implantavimo metodikos parinkimas ir individualaus gydymo plano sudarymas;
 • dantų implantų sriegimas;
 • po 2 – 4 mėnesių ant implantų tvirtinamos specialios gijimo galvutės;
 • pagal natūralių dantų atspalvį, formą, dydį bei paciento pageidavimus, gaminami ir ant implantų atramos tvirtinami dantų vainikėliai ar tiltas.
Odontologijos klinika Kaune

Implantacija Medentika (Vokietija) implantais

MEDENTIKA® implantai suteikia įspūdingą ilgalaikią estetinį rezultatą bei atkuria visas dantų funkcijas. Tai ilgaamžiškumu pasižymintys implantai, kurie greitai sugija su kaulu. Šie implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano.

Kaina – 500 €

Odontologijos klinika Kaune

Implantacija Straumann (Šveicarija) Roxolid SLA implantais

Straumann Roxolid® SLA® implantai yra gaminami ir titano ir cirkonio lydinio, o jų paviršius dengiamas pasitelkiant specialią technologiją, ženkliai pagerinančią implanto savybes ir pagreitinančią implanto prigijimą žandikaulio kaule. Šie implantai pasižymi specialia atramos konstrukcija, kuri užtikrina ne tik implantinės konstrukcijos patikimumą, bet ir iki minimumo sumažina aplinkinių audinių uždegimo riziką.

Kaina – 640 €

Odontologijos klinika Kaune

Implantacija Straumann (Šveicarija) Roxolid SLActive implantais

Straumann Roxolid® SLActive® – inovatyvūs ir analogų neturintys dantų implantai. Užpatentuotas titano ir cirkonio lydinys ir mikrolygmeniu porėtas šių implantų paviršius SLActive® užtikrina ilgaamžiškumą ir dar geresnį bei dvigubai trumpesnį gijimo laikotarpį. Chemiškai aktyvus SLActive® paviršius intensyviai stimuliuoja gijimo procesus, tad pacientui iš karto po implantų sriegimo jau galima uždėti laikinųjų dantų protezą, o vos po 3 – 4 savaičių tvirtinami nuolatiniai dantys.

Kaina – 740 €

Nuo ko priklauso implantacijos kaina?

Kodėl svarbu nedelsiant atstatyti prarastus dantis?

Dantų atkūrimas pasitelkiant implantus pasižymi šiais privalumais:

 • Dantų implantacija kauno odontologijos klinikojeDantų implantai atstoja danties šaknį, todėl užkertamas kelias žandikaulio kaulo nykimui ir kitiems patologiniams procesams, gresiantiems po dantų netekimo;
 • Implantai gaminami iš aukščiausios rūšies titano ir kitų kokybiškų metalo lydinių, kurie yra biologiškai suderinami su žmogaus organizmu. Dėl šios priežasties implantai yra organizmo natūraliai priimami, nesukelia alerginių reakcijų ir lengvai prigyja žandikaulio kaule;
 • Ant implantų tvirtinamos dirbtinių dantų karūnėlės yra tvirtos, ilgaamžiškos ir tiek savo išvaizda, tiek funkcijomis visiškai prilygsta natūraliems dantims;
 • Atkūrus dantis implantais, nejuntamas joks diskomfortas – su jais jaučiamasi tarsi su natūraliais dantimis;
 • Sukuriamas sveikos, natūraliai atrodančios šypsenos efektas;
 • Implantai – itin patikimas sprendimo būdas netekus dantų. 97 – 98 proc. operacijų yra sėkmingos;
 • Dantų atkūrimas implantais leidžia apsaugoti burnos ertmėje dar likusius sveikus dantis: išlaikomas taisyklingas sąkandis, dantys nekrypsta ir yra apsaugomi nuo iškritimo;
 • Implantacija leidžia sugrąžinti ne tik dailią šypseną bei gebėjimą kramtyti, bet ir gyvenimo kokybę.

Klinikoje „Denta“ Jums bus suteiktas efektyvus ir kokybiškas gydymas pasitelkiant visame pasaulyje pripažintus dantų implantus bei gydymo metodikas. Pagaliau galėsite atsisveikinti su visais nepatogumais, kilusiais dėl gyvenimo be dantų, o ant implantų atkurtais dantimis džiaugsitės ne vieną dešimtmetį.

+370 676 20100 Registracija

Rekomenduojami gydytojai

Jovita Andrišiūnienė

Gydytoja periodontologė

Auksė Urbonienė

Gydytoja periodontologė
© Visos teisės saugomos 2021