V. Krėvės pr. 13 A, Kaunas

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas kauno odontologijos klinikojeKlinikoje „Denta“ rūpinamės tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų dantų gydymu – profesionaliai įvertiname kiekvieną individualų atvejį, gydome, pateikiame reikšmingiausią su burnos ertmės ligų profilaktika susijusią informaciją ir konsultuojame visais rūpimais klausimais. Mūsų tikslas – padėti išvengti dantų skausmo ir pasirūpinti Jūsų dantimis taip, kad su rimtomis problemomis susidurti reikėtų kur kas rečiau. Kviečiame kreiptis, jeigu:

 • skundžiatės blogu burnos kvapu;
 • jaučiate dantų skausmą;
 • pastebėjote, kad paraudo ar kraujuoja dantenos;
 • burnos ertmėje atsirado žaizdelių;
 • kenčiate nuo dantų jautrumo (ypač vartojant šaltus ar karštus produktus);
 • neturite jokių nusiskundimų, tačiau norite jų neturėti ir ateityje. Profilaktika – būtina!

Kiekvienam žmogui derėtų ne rečiau kaip kartą per pusmetį apsilankyti gydytojo odontologo kabinete. Profilaktinės apžiūros metu, specialistas įvertins dantų ir juos supančių audinių būklę, o prireikus nustatys esamus pažeidimus ir paskirs reikiamas gydymo procedūras. Remdamiesi naujausiais odontologijos mokslo pasiekimais ir pasitelkdami patikimą įrangą bei medžiagas, diagnozuojame problemas ir atliekame reikiamas procedūras.

+370 676 20100 Registracija

Klinikoje „Denta“ prieinamas šis terapinis gydymas:

Ėduonies (karieso) gydymas – tiek vaikų, tiek suaugusiųjų tarpe plačiai paplitusi dantų liga. Kariesas susidaro dėl nepakankamos ar neatidžios burnos ertmės higienos ir pažeidžia danties audinius. Ilgainiui, negydomas ėduonis gali prasiskverbti ir į gilesnius audinius ir sukelti rimtas komplikacijas, tad pastebėjus ant dantų paviršiaus tamsias dėmeles, dantų spalvos pakitimus ar kitus pokyčius, būtina kreiptis į gydytoją odontologą. Ėduonis greitai ir neskausmingai gydomas pašalinant pažeistus danties audinius, likusią ertmę išvalant ir užplombuojant šiuolaikiškomis ir patikimomis plombomis.

Endodontinis gydymas – pažeistų dantų šaknų kanalų gydymas ar pakartotinis pergydymas. Šios procedūros metu iš pažeistų dantų šaknų kanalų pašalinami pažeisti audiniai, sunaikinami mikroorganizmai. Kanalai kruopščiai išvalomi ir užpildomi specialiais užpildais. Tokiu būdu dantis ir aplink jį esantys audiniai apsaugomi nuo infekcijos pasikartojimo.

Plombavimas – kone dažniausiai atliekama terapinio gydymo procedūra. Dantų plombavimas atliekamas pašalinus ėduonies pažeistus danties audinius ir pasižymi šiais privalumais:

 • stabdo karieso plitimą;
 • užkerta kelią mikroorganizmų plitimui į gilesnius audinius;
 • atstato pažeisto danties anatominę formą ir užtikrina šio danties funkcionalumą;
 • sugrąžina natūralų estetinį vaizdą;
 • atkuria kontaktą su kitais burnos ertmėje esančiais dantimis.

Dantų gydymas

Profesionali ir patyrusi klinikos „Denta“ gydytojų odontologų komanda visuomet pasiruošusi aptikti ir efektyviai išgydyti visas jūsų dantų ar burnos ertmės ligas.

+370 676 20100 Registracija

Rekomenduojami gydytojai

Daina Diržienė

Gydytoja odontologė
© Visos teisės saugomos 2021